Ksiądz Proboszcz:

Ks. mgr Henryk Madziar

(w parafii od 2010 r.; święcenia kapłańskie: 12.06.1988 r.)

Koordynator życia parafialnego, katecheta w Gimnazjum w Nawojowej, Róże Różańcowe,przygotowanie młodzieży do bierzmowania, redagowanie gazetki parafialnej, sprawy małżeńskie.

Księża Wikariusze:

Ks. mgr Bogdan Lebryk

(w parafii od 2015 r.)

Senior Wikariuszy, Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, Katecheta w Szkole Podstawowej w Bączej Kuninie.

Ks. lic. Piotr Głód

(w parafii od 2013 r.; święcenia kapłańskie: 02.06.1990 r.)

Katecheta w Szkole Podstawowej w Homrzyskach; koordynator grupy Odnowy w Duchu Świętym.

Ks. mgr Krzysztof Waśko

(w parafii od 2014 r.; święcenia kapłańskie: 30.05.1998 r.)

Katecheta w Gimnazjum w Nawojowej,przygotowanie młodzieży do bierzmowania, opieka nad Grupą Młodzieży Gimnazjalnej i Kręgiem Biblijnym.

Ks. mgr Piotr Franczak

(w parafii od 2015 r.)

Katecheta w Szkole Podstawowej w Czaczowie, opieka nad Liturgiczną Służbą Ołtarza w Czaczowie, opieka nad Grupą Młodzieżową w Nawojowej.

Ks. mgr Marcin Pikul

(w parafii od 2017 r.)

Katecheta w Szkole Podstawowej w Nawojowej i Frycowej, opieka nad Liturgiczną Służbą Ołtarza w Nawojowej, opieka nad Chórem Parafialnym.

Zobacz więcej informacji o parafii i duszpasterzach na stronie Diecezji Tarnowskiej.