Chór Parafialny

#

Obecnie do chóru należy około 15 osób w różnym wieku, ale to wciąż za mało. Łączy nas miłość do muzyki, chęć wspólnego śpiewania i poprzez ten śpiew jeszcze pełniejszego uwielbienia Pana Boga.

Opiekunem Chóru Parafialnego jest pan Jan Mokrzycki, organista w naszej Parafii. „Kto śpiewa – dwa razy się modli‘’ - oto nasza dewiza. Chór czynnie uczestniczy w uroczystościach parafialnych, ubogacając śpiewem liturgię, zwłaszcza podczas Triduum Paschalnego, Świąt Bożego Narodzenia, Bożego Ciała czy odpustu parafialnego.

Wszystkich, którzy rozpoznali w sobie dar ponadprzeciętnego głosu i odczuwają gotowość ubogacenia liturgii śpiewem, zapraszamy do włączenia się do wspólnoty chórzystów pod sprawną ręką pana Janka Mokrzyckiego, naszego organisty.

Próby chóru odbywają się w każdą środę o 19.30 w GOK-u w Nawojowej.