1. Przeżywamy dziś siedemnastą Niedzielę zwykłą. Niedziela Synodalna.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać.

W wtorek - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli – prez..

W Środę - wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego bpa i dok. Kość.

W sobotę – wspomnienie św. św. Jana Marii Vianneya, prez..

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc misjonarzom.

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca sierpnia. Spowiedź na kaplicach w środę w Czaczowie o 18. 30. W czwartek Frycowa o 18. 30 w piątek w Złotnym o 18.30. w czwartek zapraszamy na 17.00 Nabożeństwo w intencji powołaj kapłańskich i zakonnych. W piątek o 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina Miłosierdzia . Spowiedź w Piątek od godziny 16.00.

5. W sobotę o godzinie 17.00. Nabożeństwo pierwszych sobót. i Msza św.

6. Zapisy na pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy są do końca lipca w kancelarii parafialnej. Za tydzień w sobotę (4 VIII) ok. godziny 17.30 przybędą do naszej parafii pielgrzymi z Vranowa ze Słowacji, będzie to 55 osób, prosimy o ich przyjęcie na nocleg. Rodziny, które chcą i mogą przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

7. Serdeczne Bóg Zapłać p. Stanisławowi Frączek za przetarcie drzewa w tartaku na plebanię.

8. Firmie Janex za pracę koparką i ofiarowanie piasku na przebudowę obejścia na plebanii.