Poniedziałek (21.10.2019)

6.30

+ Roman Kowalik (21 greg.)

6.30

+ Elżbieta i Ludwik  Mendoń.

6.30

+ Urszula Trela z okazji imienin.

6.30

+ Jan Baran od syna z rodziną.

6.30

W int Agaty i Franciszka w 30 r. ślubu  (dz-bł)  

18.00

W int Ireny i Krzysztofa w 30 r. ślubu (dz- bł).

18.00

+ Stanisław Szczecina w 6 r. śm syn Marian.

 

Wtorek (22.10.2019)

6.30

+ Michał Nieć w 1 r. śm, Stefania Nieć w 5 r. śmierci.

6.30

+ Roman Kowalik (22 greg).

6.30

+ Janina Baran od córki z mężem.

6.30

+ Bernadetta Stachurska od cioci

6.30

W int Jadwigi i Zygmunta w 25 r. ślubu  (dz-bł).

18.00

+ Jan i Marek Klimczak.

18.00

+ Józef i Maria Szafraniec.

 

Środa (23.10.2019)

6.30

W int Bożeny i Krzysztofa w 20 r. śl. (dz-bł).

6.30

+ Roman Kowalik (23 greg ).

6.30

+ Paweł Zaczyk od rodzin Rogulskich, Migura i Piaseckich.

18.00

+ Józef Lipiarz w 18 r. śmierci.

18.00

+ Maria, Józef Szafraniec. Józef, Apolonia Baran.

Czaczów 17.00

+ Stanisław Fiut

Bącza 17.00

+ Franciszek Michalik w 6 r. śmierci.

 

Czwartek (24.10.2019)

6.30

+ Roman Kowalik (24 greg)

6.30

+ Władysławę Leja.

6.30

+ Władysław Gomulak od syna z żoną.

6.30

+ Paweł Zaczyk od rodzin Piaseckich, Migura i Rogulskich

18.00

+ Emilia i Władysław Kantek.

18.00

+ Piotr Kantek w 6 r. śmierci

Frycowa 17.00

W int Anny i Marka w 27 r. ślubu (dz- bł).

Złotne 17.00

+ Michał Cabak od cioci.

 

Piątek (25.10.2019)

6.30

+ Maria i Marian Płatek w rocznicę śmierci.

6.30

+ Roman Kowalik (25 greg ).

6.30

+ Józefa Horowska od córki z rodziną.

6.30

+ Stanisław Kowalik od siostry z rodziną.

18.00

W int Jolanty i Dariusza w 11 rocz. śl. (dz- bł).

18.00

++ Maria, Michał Kowalik i ++ z rodziny Frączek.

Bącza 17.00

+ Józef Horowski żona Franciszka i syn Józef.

 

Sobota  (26.10.2019)

6.30

+ Tadeusz Słaby od sąsiada z rodziną.

6.30

+ Andrzej Horowski w 2 rocznicę śmierci.

6.30

+ Roman Kowalik (26 greg).

6.30

+ Michał Cabak w 30 dn po śm

6.30

W int Krystyny i Stefana w 40 r. ślubu (dz-bł).

18.00

+ Stanisław Bulanda w 19 rocznicę śmierci.

18.00

+ Apolonia, Józef, Mieczysław, Tadeusz Pióro.

Frycowa 16.00

W int Adama i Apolonii w 60 rocznicę ślubu

 

30 Niedziela Zwykła 27.10.2019

7.00

1.+ Janina i Władysław Waligóra.

2. + Roman Kowalik (27 greg).

9.00

+ Józef Gontarz w 19 rocznicę śmierci.

10.30

W int. Natalii w 18 rocznicę urodzin (dz- bł).

12.00

1. W 50 rocz. ślubu Marii i Józefa (dz-bł).

2 ++ z rodzin z Popardowej Wyżnej.

18.00

+ Maria Kowalik w 7 r. śm mąż Michał.

Frycowa 7.00

W int Róży Matek Kazimiery (dz-bł).

Frycowa 12.00

+ Genowefa i Michał Zaczyk syn Jan.

Bącza 9.00

W int I Róży Matek z Kuniny i Potoku (p. Warchoł) (dz-bł).

Złotne 10.30

W int Krystyny i Wojciecha o Boże błog dla rodziny.

Czaczów.

 

9.30

+ Tadeusz Połyniak.

11.00

W int Jana i Stanisławy w 60 r. śl od dzieci. (dz- bł)